Odpredaj

Slovenské elektrárne, a.s. zverejňujú súťaže na odpredaj "nepotrebného majetku". Ak máte záujem o niektorú z nich, stiahnite si všetky podklady spolu s Podmienkami súťaže, ktoré sú zverejnené ako prílohy k jednotlivým súťažiam. V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.

Zmena pri registrácii súťažiacich

Začiatkom roka 2013 Slovenské elektrárne prešli na registráciu cez portál myHome, ktorá je potrebná pre vstup do on-line súťaží.

Portál je prístupný len pre zaregistrovaných dodávateľov. Registrácia je poskytovaná zdarma. Zaregistrovať sa na našom portáli môžete kliknutím na nižšie uvedený link:

myHome

Ak ste fyzická osoba – nepodnikateľ, pri vypĺňaní údajov o spoločnosti ako názov firmy uveďte vaše meno a priezvislo, pole IČ DPH ponechajte prázdne a do poľa IČO vložte číslo vášho občianskeho preukazu. Ako právnu formu zvoľte "Iné".

Pri vypĺňaní materiálovej skupiny sa zaregistrujte pod materiálovou skupinou SRTS24.

Nakoľko doba trvania procesu registrácie účastníka od odoslania vyplneného formulára môže trvať 2-3 pracovné dni, odporúčame včasnú registráciu pred samotným začiatkom konkrétnej aukcie.

Odpad
Predmet zákazky Komodita Termín podania prihlášok Termín aukcie Súbor na stiahnutie Poslať žiadosť
2017_01_VET_hradidla Vyhlásené súťaže na odpredaj 22.01.2017 26.01.2017 2017-01-vet-hradidla.zip