Accreditation

Tlačový brífing po ukončení návštevy Výboru NR SR pre hospodárske záležitosti na stavbe 3. a 4. bloku elektrárne v Mochovciach.

Na brífingu bude o priebehu návštevy informovať Branislav Strýček, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Slovenských elektrární, Jana Kiššová, predsedníčka Výboru NR SR pre hospodárske záležitosti, Marta Žiaková, predsedníčka UJD, a ďalší členovia výboru a účastníci návštevy.

  • Stretnutie novinárov bude 2. júla o 12:00 na vrátnici číslo 1 stavby EMO34 (zobraziť mapu), odkiaľ sa presunú pred chladiace veže, kde prebehne brífing. V prípade zlého počasia bude pripravená alternatíva
  • Vzhľadom na platné režimové opatrenia pre vstup na stavbu je nevyhnutná online akreditácia najneskôr do 1. júla 2018 do 17:00.

Fotografie a ilustračné zábery z návštevy a z aktuálneho stavu na stavbe budú novinárom poskytnuté na stiahnutie bezprostredne po ukončení návštevy. Vzhľadom na ochranu zdravia a bezpečnosť na stavbe jadrového zariadenia nie je možné delegáciu počas návštevy sprevádzať.

PODROBNÝ PROGRAM
12:00 Príchod novinárov na vrátnicu číslo 1 stavby EMO34
12:10 Bezpečnostné školenie, kontrola, nasadenie OOP
12:30 Transfer na brífing
12:40 Možnosť vyhotovenia ilustračných záberov chladiacej veže
13:00 Brífing
13:15 Koniec brífingu
13:30 Transfer na vrátnicu
13:40 V prípade záujmu občerstvenie v kaviarni Energolande, doprava individuálna
 

UPOZORNENIE:

Podmienkou vstupu do areálu sú dlhé nohavice a pevná obuv bez obnaženej päty alebo špice, bez vysokých podpätkov.

 

Slovenské elektrárne si vyhradzujú právo neschváliť akreditáciu s kapacitných, bezpečnostných alebo prevádzkových dôvodov.

Akreditovať sa je nutné vopred elektronicky, akreditácie na mieste nie sú možné.

AKREDITÁCIA UKONČENÁ.

Nie je možné spraviť ďalšiu akreditáciu.

NOTE: CONSENT

Your personal data will be processed for the time necessary to arrange the event; after the end of the processing purpose, these data will be deleted.

Your personal data will be processed in accordance with the requirements of the General Data Protection Regulation (GDPR) and Act No. 18/2018 Z. z. on the Protection of Personal Data and on Amendments to Certain Acts. An operator does not intend to transfer personal data to a third country or to an international organization. Personal data processed is not subject to profiling or automated decision making.

The person concerned has the right to require the operator to access personal data relating to the data subject, the right to rectify or erase or restrict the processing, or the right to object to processing, as well as data portability rights; the person concerned also has the right to withdraw his consent at any time, with further processing of his or her personal data being terminated. You can apply these rights by sending a request to dpo@seas.sk.